Newsletter

Chcesz lepiej poznać ofertę i zakres możliwej współpracy z Solar Energy Systems? Zapisz się do naszego newslettera!

Co zyskujesz po zapisaniu się do newslettera?

  • Regularne informacje o przecenach i atrakcyjnych promocjach
  • Wgląd w nowy asortyment – jesteś na bieżąco z nowościami
  • Monitoring naszej oferty, dostępność oraz ceny poszczególnych produktów
  • Listę bestsellerowych produktów z naszego asortymentu

Zapewniamy, iż firma Solar Energy Systems nie będzie zasypywać subskrybentów masą e-maili i skupi się na najważniejszych komuniktach.

Zapisz się i nie trać okazji, by być nie bieżąco! Nawet jeśli proponowane przez nas treści nie przypadną Ci do gustu, to bez problemów możesz się wypisać.

Podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera sprawi, że będziesz otrzymywał od Solar Energy Systems sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu informacje o produktach, ofertach oraz wydarzeniach z branży fotowoltaicznej.

W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z otrzymywania newslettera – przy wykorzystaniu linku wypisu, który znajdować się będzie w każdej otrzymywanej w ramach newslettera wiadomości e-mail.

Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Solar Energy Systems Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. J.H. Dąbrowskiego 79A, kod pocztowy: 60-529 jest wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda,VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000451138. Kapitał zakładowy: 50.000 PLN (opłacony w całości). NIP: 7811883362.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się